بادام به عنوان سلطان آجیل شناخته می شود و یک میان وعده سالم است. بادام کاغذی امروز حاوی ویتامین ها، مواد معدنی و چربی های غیر اشباع می باشد. بادام در دو نوع موجود است.

ما مطمئن هستیم که شما باید بسیار مراقب رژیم غذایی کودک خود باشید. مصرف برای کودکان ضروری است زیرا سرشار از مواد مغذی ضروری است که کودک در سال های رشد به آن نیاز دارد. دریابید که چگونه بادام می تواند برای کودک شما مفید باشد.

این بادام ها به دلیل فواید سلامتی خود معروف هستند و تقریباً در همه جای دنیا به طور گسترده مصرف می شوند.

بادام یک غذای شگفت انگیز برای سلامتی است زیرا سرشار از پروتئین، ویتامین و مواد معدنی است. کلسترول بادام تقریباً صفر است که می تواند از بیماری های قلبی عروقی جلوگیری کند.

بادام به عنوان یک آنتی اکسیدان محلول در لیپیدها عمل می کند. بادام حاوی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی است که ممکن است برای رشد و نمو بچه ها موثر باشد. در اینجا برخی از مواد مغذی برجسته موجود در 23 گرم بادام آورده شده است.

قدرت ایمنی نقش کلیدی در تصمیم گیری در مورد سلامت کودک دارد. اگر می‌خواهید سیستم ایمنی کودکتان را تقویت کنید، حتماً به او بادام بدهید زیرا فلزات قلیایی موجود در بادام می‌تواند ایمنی او را تقویت کند.

وجود آنتی اکسیدان ها در بادام همچنین می تواند خطر ابتلا به بیماری ها را در کودک شما کاهش دهد. از آنجایی که بادام سرشار از ویتامین E است، خوردن آن می تواند از خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب نیز جلوگیری کند.

مواد معدنی مانند کلسیم و فسفر می توانند استخوان های کودک شما را تقویت کنند. بادام دارای مقدار زیادی فسفر است.

گنجاندن آنها در رژیم غذایی فرزندتان باعث می شود که او دندان ها و استخوان های قوی داشته باشد. کودک شما همچنین در سالهای آخر عمر از احتمال پوسیدگی دندان و پوکی استخوان محافظت می شود.

بادام حاوی مقدار زیادی مس، ریبوفلاوین و منگنز است. اینها برای حفظ سرعت مناسب متابولیسم و تامین انرژی مورد نیاز هستند. اگر کودکتان همیشه بیقرار است، بادام را در برنامه غذایی خود بگنجانید.

محتوای بالای فیبر موجود در بادام می تواند یبوست را تسکین دهد. بادام سرشار از اسیدهای چرب، اسیدهای چرب لینولنیک و مشمع کف اتاق است که می تواند به کاهش التهاب کمک کند.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *