یکی از انواع پر فروش سیب زمینی در بازار ایران، محصول همدان است. زیرا تولیدات این شهر از گذشته مورد توجه خریداران سراسر کشور قرار دارد.
سیب زمینی در انواع مختلفی تولید می شود. زیرا این محصول دارای کیفیت های متفاوت بوده و هر کدام از آنها مورد توجه برخی از مصرف کننده ها می باشد. مثلا گونه هایی که برای تولید چیپس مد نظر کارخانه ها هستند، همیشه در اندازه بزرگ بوده و معمولا باید کیفیت مطلوبی داشته باشند. از همین رو تولید کننده ها باید سیب زمینی هایی که استعداد رشد در اندازه های بزرگ را دارند، مورد استفاده قرار دهند.
خوشبختانه در همدان انواع مختلفی از این سیب زمینی ها کشت می شود تا تقاضای خرید از سوی خریداران مختلف را جوابگو باشند.

فروش سیب زمینی همدان

معمولا انواع سیب زمینی که در همدان تولید می شوند، به دلیل محبوبیتی که در ایران داشته، توانسته فروش خوبی را به خود اختصاص دهد. از همین رو هر ساله حجم زیادی از این محصول در بازار استان های دیگر بجز همدان به فروش می رسد.
بعلاوه از آن جا که آوازه کیفیت سیب زمینی همدان در دیگر کشورها دنیا نیز معروف است توانسته صادرات خوبی نیز داشته باشد. از همین رو کشورهایی مانند عراق و ترکیه هر ساله حجم زیادی از محصول این شهر را تقاضا کرده و از ایران وارد کشور خود می کنند.

سیب زمینی همدان در بازار تهران

با توجه به این که تهران را می توان شهر بسیار مهم در راستای خرید انواع سیب زمینی دانست، محصول همدان توانسته فروش خوبی را در آن به خود اختصاص دهد. از همین رو همیشه در میادین تره بار تهران، سیب زمینی همدان حضور داشته و بخش زیادی از نیاز خریداران را برطرف کرده است.
منبع: میوه و تره بار ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *