اگر به بازار شهرهای مختلف دقت کنیم خواهیم دید که در بسیاری از آنها، سیب زمینی تازه قوچان به فروش می رسد. زیرا کیفیت این سیب زمینی توجه خریداران زیادی را جلب کرده است.
عرضه سیب زمینی تازه در شهرهای مختلف کشور، باید توسط تولید کننده های آنها صورت گیرد. زیرا معمولا خرید سیب زمینی تازه بیشتر بوده و خریداران توجهی بیشتری به کیفیت سیب زمینی خواهند داشت.
شهرهایی که امروزه به عنوان تولید کننده های بزرگ سیب زمینی شناخته شده اند، اغلب سعی در عرضه سیب زمینی تازه داشته تا بتوانند نیاز مصرف کننده ها را در سراسر کشور تامین کنند. یکی از این شهرها قوچان بوده که به دلیل حضور آن در شرق کشور، توانسته مقادیر زیادی را به استان های مختلف عرضه کند.

فروش سیب زمینی قوچان

در بازار شهرهایی که به لحاظ مسافت به شهر قوچان نزدیک بوده، تامین سیب زمینی مورد نیاز از محصولات قوچان بهترین اقدام می باشد. زیرا هزینه های حمل از این شهر کم بوده و باعث می شود قیمت مناسب بماند. بعلاوه سیب زمینی تازه باید سریعا به بازار مصرف عرضه شود تا تازگی خود را از دست نداده و کیفیت مطلوبی داشته باشند.
اما گاها در شهرهای مانند تهران و اصفهان که تقاضا برای سیب زمینی بالا بوده و باید نیازشان تامین شود، در صورت کمبود محصول از قوچان نیز خریداری می شود. لذا می توان نقش تولیدات قوچان را در شهرهای بزرگ نیز دید.
فروش سیب زمینی قوچان

موارد استفاده سیب زمینی قوچان

سیب زمینی قوچان هم به لحاظ کیفیت مطلوب بوده و هم اندازه به گونه ای بوده که می توان در مصارف مختلف از آنها بهره گرفت. هم به صورت تازه خوری برای غذاهای مختلف استفاده داشته و هم در زمینه تولید محصولات صنعتی نیز کاربرد زیادی دارد. از همین رو تقاضا برای خرید سیب زمینی قوچان همیشه وجود داشته و افراد مختلفی آن را خریداری خواهند کرد.
منبع: میوه و تره بار ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *