تهران با توجه به جمعیت بسیار زیادی که دارد، از جمله بهترین بازارها برای فروش سیب زمینی شهرهای مختلف کشور بشمار می رود.
همیشه رابطه جمعیت با تقاضای کالاهای مختلف به صورت مستقیم بوده است. یعنی وقتی جمعیت یک شهر افزایش یابد، تقاضا برای کالاهای مصرف افزایش یافته و باید برای تامین آن توجه بیشتری صورت گیرد.
از همین رو شهر تهران را می توان یکی از مهمترین بازارهای فروش برای کالاهای مختلف بشمار آورد. تا جایی که بسیاری از تولید کننده ها تهران را بازار هدف قرار داده و سعی در همکاری با خریداران این شهر دارند.
سیب زمینی یکی از محصولات پر فروش در بازار تهران است که توسط شهرهای مختلفی از ایران تامین شده و تقاضای زیادی از مصرف کننده ها را برطرف خواهند کرد.

بازار سیب زمینی در تهران

با توجه به اهمیت سیب زمینی در استفاده غذاهای مختلف، می توان آن را یکی از محصولات پر تقاضا در تهران دانست. لذا تامین سیب زمینی از شهرهای مختلف کشور باید صورت گیرد تا نیاز بازار این شهر برطرف شود.
لذا در بازار تهران می توان سیب زمینی را از شهرهای مختلف کشور مانند همدان، تبریز و مشهد دید که هر کدام سهم بزرگی در زمینه تامین نیاز سیب زمینی تهران دارند.
فروش سیب زمینی در بازار تهران برای بسیاری تولید کننده ها سود آوری داشته و می توانند بر روی بازار آن برای مدت های طولانی حساب باز کنند. معمولا در تهران میادین تره بازار خرید عمده سیب زمینی داشته و آنها را به صورت خورده فروشی در اختیار مصرف کننده ها قرار می دهند.

منبع: میوه و تره بار ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *