چینی

توالت های رو به بالا از خانواده چینی آلات بهداشتی مروارید است که به عنوان توالت های خیساندن نیز شناخته می شوند، برای هر فضایی هستند که می خواهید کمد آب اضافه کنید اما نمی توانید مستقیماً به سیستم لوله کشی دسترسی داشته باشید.

در حالی که بیشتر توالت‌ها از نیروی جاذبه یا فشار هوا برای انتقال زباله‌ها به داخل انبوه کمپوست یا سیستم فاضلاب استفاده می‌کنند، توالت‌های رو به بالا ابتدا زباله‌ها را به مخزن نگهداری می‌فرستند، جایی که توسط تیغه‌ها جویده می‌شوند.

هنگامی که زباله ها به اندازه کافی کوچک شدند، یک پمپ آن را از طریق یک خط به کانال فاضلاب خانه شما می فرستد.

این پمپ بزرگترین نقطه بالقوه خرابی توالت خیسانده است و به این معنی است که نباید به عنوان توالت اصلی در یک خانه خانوادگی استفاده شود. در عوض، برای اضافه کردن یک قسمت حمام به زیرزمین یا سوله مفید است.

کاسه و مخزن یک واحد واحد را تشکیل می دهند، بدون شکاف. صندلی ممکن است هنوز از طریق یک لولا جداگانه متصل شود یا نباشد.

چینی

مزیت بزرگ توالت یک تکه این است که نصب آن بسیار آسان تر است. فقط آن را در جای مناسب قرار دهید، مخزن و کاسه را وصل کنید، و شما آماده هستید.

قطعات کمتر همچنین به معنای شکاف های کمتری برای جمع شدن کثیفی و کثیفی است. از طرف دیگر، حمل و نقل آنها سنگین و سخت است و معمولاً بسیار گرانتر از توالت های دو تکه است.

ساخت توالت های دو تکه ساده تر است و بنابراین ارزان تر از توالت های یک تکه است. با این حال، قطعات اضافی منجر به حجم بیشتر و فضای کمتر در حمام شما می شود. آنها همچنین بیشتر مستعد جمع آوری خاک هستند.

به طور فزاینده ای دیده می شود که کاسه های توالت مستقیماً بر روی دیوارهای حمام نصب شده اند و کف را لمس نمی کنند.

چه به دنبال زیبایی خاصی باشید، چه صرفاً سعی در صرفه جویی در فضا دارید، این کمدهای به ظاهر بدون مخزن می توانند انتخابی عالی باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *