چکش

فنرها، گلوله های فولادی، کاسه واشرها و غیره یک وسیله حفاظت از اضافه بار را تشکیل می دهند. هنگامی که گشتاور مقاومتی از محدوده معینی فراتر رود (16 رام، چکش الکتریکی 18 میلی متری 15 تا 25 نیوتن متر، 22 میلی متر، چکش الکتریکی 24 میلی متری 20 تا 35 نیوتن متر است)، آستین انتقال دهنده گشتاور از طریق شش نیم دایره اش اکسترود می شود.

سوراخ های فرورفته توپ باعث می شود که توپ فولادی به صورت شعاعی بیرون بیاید و فنر توسط واشر کاسه ای شکل تا فاصله مشخصی فشرده می شود و آستین از آستر سیلندر جدا می شود.

در این زمان، اگرچه موتور در حال چرخش است، لوله مته نچرخیده است. این می تواند به این دلیل باشد که بتن نرم و سخت است، ناهمواری ها شل شده یا لوله مته به دلیل استفاده نادرست گیر کرده است، اپراتور رگ به رگ شده و موتور سوخته است.

چکش برقی بی صدا و چکش بادی تبریز با کارت مته طراحی شده است که وسیله ای برای جداسازی و مونتاژ سریع لوله مته می باشد.

هنگام بارگیری چکش، به سادگی لوله مته را به سوراخ وصل کنید و غلتک را می توان جمع کرد، در این مرحله، آستین مته به طور خودکار توسط فنر تنظیم مجدد می شود و غلتک به قطر کوچک میله مته فشار داده می شود تا میله مته را ببندد.

هنگام برداشتن لقمه چکش، لقمه را به عقب بکشید و میله را بیرون بکشید.

چکش برقی بوش به صورت چکش برقی کلاس II طراحی و تولید می شود. عایق اضافی برای زیر استاتور، چکش برقی سایز بزرگ (26mmll2 [بالایی)) از آنجایی که بدنه موتور از ریخته گری آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است، ساختار بوش عایق در بدنه بیرونی و هسته استاتور ارائه شده است.

زنگ الکتریکی با اندازه کوچک (مانند 18 رم یا کمتر) از ساختار پلاستیکی محفظه استفاده می شود. عایق اضافی روتور از یک ساختار عایق شفت ساخته شده است.

برخی افراد امروزه علاقه زیادی نسب به چکش برقی هیلتی پیدا نموده اند و همین مسئله موجب افزایش فروش این نوع مصحول نیز شده است.

 • منابع:
  1. Electric Hammer Structure
 • تبلیغات: 
  1. تاثیر استفاده از نخود در ذوب کردن شمش طلا!
  2. 5 تکنیک جدید برای امید به زندگی بیشتر!
  3. مردی با استفاده از نبات بنزین درست کرده است!
  4. بزرگترین زیره جهان به اندازه خربزه مشهدی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *