در شهر بزرگ تهران مراکز میوه و تره بار سعی در خرید عمده سیب زمینی تازه از تولید کننده های بزرگ مانند جیرفت دارند. با این کار می توانند نیاز شهر را به راحتی تامین کنند.
سیب زمینی یکی از مهمترین مایحتاج در زندگی شهری امروز بشمار می آید. به طوری که در بسیاری از غذاها سیب زمینی حضور پر رنگ دارد. از همین رو باید تامین آن به صورت روزانه صورت گرفته و در دسترس مصرف کننده ها قرار گیرد.
با توجه به اینکه سیب زمینی در ایران توسط شهرهای مختلف مانند جیرفت، اردبیل و همدان تامین می شود، معمولا کمتر نیاز به خرید آن از دیگر کشورها وجود دارد. اما برای تامین نیاز شهرهایی که تولید سیب زمینی ندارند، تولید کننده های دیگر شهرها باید فعالیت کنند

خرید عمده سیب زمینی تازه

با توجه به مرکزیت تهران و بالا بودن جمعیت آن، تامین سیب زمینی را می توان یکی از ضروریات آن دانست. از همین رو میادین تره بار این شهر برای خرید عمده سیب زمینی با تولید کننده های جیرفت ارتباط گرفته و نیاز خود را با آنها در میان می گذارند.
با توجه به نیاز روزانه تهران، باید سیب زمینی تازه از شهر جیرفت سریعا تامین شده و در اختیار مصرف کننده قرار گیرد. از همین رو بسیاری از تولید کننده های شهر جیرفت به منظور تامین نیاز تهران فعالیت کرده و محصول خود را به این شهر عرضه می دارند.

سیب زمینی با کیفیت جیرفت

آنچه سبب شده خریداران عمده تهران، سیب زمینی جیرفت را انتخاب کنند، کیفیت بالای سیب زمینی جیرفت و مناسب بودن قیمت آن است. برای همین منظور بین خریداران و عرضه کننده های سیب زمینی همکاری جدی صورت گرفته و بخش زیادی از نیاز تهران از این طریق تامین می شود.
منبع: میوه و تره بار ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *