همانطور که در حین بازی با کودک خود ارتباط برقرار می کنید، مهارت های زبانی و ارتباطی مدل لباس مجلسی حریر شیشه ای خود را نیز بهبود می بخشد.

آنها ممکن است کلمات جدیدی را برای توصیف روسری یا حرکاتی که انجام می دهند یا برای توصیف خود و احساساتشان یاد بگیرند.

آنها همچنین در مورد الگوهای ارتباطی و نحوه مشارکت موثر در مکالمه یاد می گیرند.

اگرچه برای بزرگسالان ساده و بدیهی به نظر می رسد، اما کودکان باید یاد بگیرند، مثلاً شستشوی رادیاتور بخاری ماشین با جوهر نمک منتظر بمانند تا نوبت صحبت کنند، بپرسند که آیا به کمک نیاز دارند یا زمانی که با آنها صحبت می شود پاسخ دهند.

استفاده از روسری برای بستن عروسک به پشت فرزندتان فرصت های زیادی را برای او فراهم می کند تا درک خود را از جامعه افزایش دهد و مهارت های اجتماعی را توسعه دهد.

همانطور که آنها وانمود می کنند که برای خوابیدن دالی را تکان می دهند یا در حالی که دالی گریه می کند به او آرامش می دهند، رفتارهای اجتماعی مثبتی را انجام یک لیتر چند لیوان است می دهند.

به عنوان مثال مراقبت از شخص دیگری آنها همچنین درک خود را از جامعه و روش هایی که افراد از طریق آن به یکدیگر وابسته هستند توسعه می دهند.

آنها درک خود را افزایش می دهند که همه مردم یکسان نیستند، به عنوان مثال که نوزادان و کودکان خردسال نیازهای ویژه ای دارند.

آگاهی فضایی به احساس فرد نسبت به اشیاء اطراف خود اشاره آموزش بستن روسری لاکچری دارد و شامل توانایی قضاوت در مورد فاصله، اندازه و سرعت حرکت است.

 • منابع:
  1. Twelve educational ways to play with your toddler using a scarf
 • تبلیغات: 
  1. تولید محصولات ارگانیک ایده ای برای پولدار شدن در روستا
  2. با پوشیدن کت دیگر سردتان نمیشود
  3. کت از شما در برابر سرما محافظت میکند
  4. به فرزندانتان یاد بدهید چگونه کت بپوشند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *