شکلات شونیز فندقی

از زمینه شکلات شونیز فندقی برای بررسی تغییرات حالت و مخلوط ها، نگاه کردن به محدوده ذوب و سرد شدن، و توسعه مهارت های دانش آموزان با نمودارها استفاده می کند.

این مقاله شامل یک پوستر برای بارگیری و نمایش در کلاس شما، به علاوه یک برگه اطلاعات، یادداشت های معلم، کاربرگ فعالیت و برگه پاسخ است.

این ماه به محدودیت مقاله خود رسیده اید. برای مطالعه بیشتر لطفا ثبت نام کنید. از قبل یک حساب کاربری رایگان دارید؟ برای ادامه خواندن با دسترسی نامحدود وارد سیستم شوید.

شما به تمام مقالات و منابع ما دسترسی نامحدود خواهید داشت.  محتوا، بدون شیر، و کمتر مواد افزودنی دانشمندان حتی ممکن است قادر به اصلاح آن باشند ژن های درخت کاکائو در آینده آخر.

شکلات شونیز فندقی

شرکت همکاری کرد وزارت کشاورزی ایالات متحده برای راه اندازی یک پروژه پنج ساله برای کشف ژنوم دانه کاکائو تیمی از دانشمندان از این سه مؤسسه ممکن است راه هایی برای ایجاد آن بیابند درخت کاکائو در برابر آفات و بیماری ها مقاوم تر است و سالم تر، مغذی تر، و شکلات با طعم بهتر بیشترین کالری را برای کالری خود می خواهید؟ و شما دلار؟ اطلاعات تغذیه را بررسی کنید روی برچسب ها هر چه مواد افزودنی کمتر باشد، بهتر است.

در همین حال، شکلات تلخ یا نوک شکلاتی جایگزین سالمی برای شکلات شیری هستند یا شربت شکلات. بنابراین، آیا شکلات یک غذای سالم است؟ کالای لوکس یا آشغال؟ می تواند هر سه باشد، فقط نه همه در یک زمان این انتخاب با شماست راحت برو! تاریک شو! برو شکلات! آنتونی فرناندز
مواد شیمیایی، 15 آوریل 2009 مراجع منتخب بکت، S. P. علم شکلات، ویرایش دوم؛ انجمن سلطنتی شیمی: کمبریج، انگلستان، 2008. انجمن شیمی آمریکا: عناصرشکلات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *