برخی از الگوهای غذایی، که در آن میوه خشک آناناس و آجیل ها به طور برجسته نشان داده می شوند، خطر ابتلا به دیابت و بیماری های قلبی عروقی را کاهش می دهند.

با این حال، تخمین زده شده مصرف میوه از نظر تاریخی در ایالات متحده کمتر از توصیه‌ها بوده است.

مصرف میوه خشک حتی کمتر است و تنها حدود 6.9 درصد از جمعیت بزرگسال هرگونه مصرف را گزارش کرده اند.

کمیته مشورتی دستورالعمل های رژیم غذایی در سال 2015 شکافی بین مصرف توصیه شده میوه خشک شلیل و سبزیجات و میزان مصرف جمعیت شناسایی کرد.

حتی تعداد کمتری از آمریکایی‌ها آجیل درختی مصرف می‌کنند که یک غذای غنی از مواد مغذی و سرشار از ترکیبات فعال زیستی و اسیدهای چرب سالم است.

مصرف میوه ها و آجیل ها با کاهش خطر بیماری های متابولیک قلبی همراه است تخمین زده می شود که 5.5 تا 8.4 درصد از بزرگسالان ایالات متحده آجیل درختی و کره آجیل درختی مصرف می کنند.

این بررسی پتانسیل جفت شدن آجیل و میوه خشک افغانستان را برای کاهش عوامل خطر متابولیک قلبی بررسی می کند و بر داده های در حال ظهور در مورد کشمش و پسته به عنوان نماینده هر دسته غذایی تمرکز می کند.

شواهد نشان می دهد که افزایش مصرف هر دو می تواند به بهبود وضعیت تغذیه آمریکایی ها و کاهش خطر بیماری های مزمن کمک کند.

به خوبی ثابت شده است که برخی از الگوهای غذایی خطر بیماری را کاهش می دهد و برای مدیریت دیابت و بیماری قلبی عروقی مفید است.

مجموعه قابل توجهی از تحقیقات نشان می دهد که رژیم های غذایی غنی از میوه ها و سبزیجات می تواند خطر اضافه وزن و چاقی، بیماری های قلبی عروقی، دیابت نوع 2 و فشار خون را کاهش دهد.

در واقع، مصرف میوه خشک سیب و سبزیجات تنها ویژگی غذایی است که به طور مداوم با هر نتیجه گیری در مورد نتایج سلامت در گزارش کمیته مشورتی دستورالعمل های رژیم غذایی ایالات متحده در سال 2015 مرتبط است.

 • منابع:
  1. Pairing nuts and dried fruit for cardiometabolic health
 • تبلیغات: 
  1. قیمت سرامیک صادراتی کمر شکن شد!!
  2. با استفاده از این روش ها ماهی 40 میلیون درآمد کسب کنید!
  3. وجود موجوداتی عجیب و غریب در کره مریخ همه را شگفت زده کرد!
  4. اتفاقی ترسناک که باعث قتل جوان 20 ساله شد!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *