اگر در بازار جهانی دقت کنیم، فروش سیب زمینی ایرانی افزایش چشمگیری داشته است. زیرا امروزه از بهترین نوع سیب بشمار می رود.
همیشه در بازار جهانی یک محصول رقابت شدیدی بین کشورهای مختلف وجود دارد. به طوری که هر یک از آنها سعی در عرضه محصولی بهتر با هدف جلب توجه خریداران به خود را دارند. طبیعتا کشورهایی موفق به فروش بالا خواهند شد که بهترین محصولات را عرضه دارند.
سیب زمینی نیز یکی از تولیداتی ست که در بازار جهانی رقبای زیادی دارد. از آنجا که ایران نیز از تولید کننده های مطرح سیب زمینی شناخته شده است، با دیگر کشورها به رقابت می پردازد.

فروش سیب زمینی ایرانی

در سال های اخیر با افزایش کیفیت سیب زمینی ایرانی، اعتبار آن در بازار کشورهای مختلف نیز بالا رفته است. به طوری که کشورهای مختلفی از دنیا به منظور خرید آن اقدام کرده و با صادر کننده های ایرانی ارتباط می گیرند.
برخی از کشورها محصول ایرانی را بهترین نوع سیب زمینی در میان کشورهای مختلف دانسته و آن را برای خرید خود انتخاب می کنند. این موضوع به دلیل افزایش قدرت تولید ایرانی ها و بهبود وضعیت کیفی سیب زمینی ایرانی می باشد.
اگر صادر کننده های سیب زمینی ایرانی تلاش خود را در معرفی محصول کشور به دیگر کشورها کنند، یقینا می توانند فروش خود را بیشتر افزایش داده و وضعیت اقتصادی کشور را در بخش تولیدات کشاورزی بهتر کند.
منبع: میوه و تره بار ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *