همانطور که می دانید بهترین نوع سیب زمینی ایران کیفیت بسیار عالی داشته و می توان بر روی فروش آنها در دیگر کشورها نیز برنامه ریزی کرد.
مناطق مختلفی از ایران هستند که به دلیل داشتن زمین حاصلخیر افراد زیادی توانسته اند بر روی کشت سیب زمینی فعالیت کنند. چرا که سیب زمینی گونه های مختلفی داشته و می توان با انتخابی درست هر یک از آنها را در مناطق متفاوتی از کشور تولید کرد.
با توجه به آنکه کشاورزان ایرانی در زمینه تولید سیب زمینی تجربه دیرینه داشته و توانسته اند از دانش روز نیز از آن بهره گیرند، در حال حاضر بهترین نوع سیب زمینی را تولید می کند.

فروش سیب زمینی ایرانی

توجه به کیفیت سیب زمینی ایرانی نه تنها در داخل کشور از سوی تولید کننده ها صورت گرفته، بلکه خریداران زیادی از دیگر کشورها نیز به خرید سیب زمینی ایرانی علاقمند شده اند.
بهره گیری از بهترین بذر، شرایط ویژه تولید سیب زمینی، شرایط اقلیمی مناسبت و … از جمله مسائل مهمی بوده که تولید کننده های ایرانی به بهره گیری از آنها توانسته اند محصولات بسیار خوبی را به بازار داخلی و خارجی عرضه دارند.
در حال حاضر فروش سیب زمینی ایرانی را می توان در کشورهای مختلف مانند عراق، ارمنستان و ترکیه دید که ادعای بالا بودن کیفیت سیب زمینی ایرانی را به خوبی اثبات می کند.
هر ساله بسیاری از تولید کننده های سیب زمینی برای آنکه بتوانند فروش محصولات خود را در دیگر کشورها داشته باشند، با خریداران بیشتری ارتباط گرفته و مزیت های محصولات خود را به آنها معرفی می کنند. با این کار می توانند با دیگر کشورهای تولید کننده سیب زمینی رقابت کرده و محصولات خود را به فروش رسانند.

منبع: میوه و تره بار ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *