بهترین نوع سیب زمینی ایرانی که توسط تولید کننده های مختلفی از سراسر کشور به بازار عرضه می شود، معمولا به صورت عمده به دیگر کشورها نیز به فروش می رسد.
تولید کننده های ایرانی امروزه با بهره گیری از تکنولوژی روز توانسته اند کشت سیب زمینی را به صورت مکانیز و مدرن تولید کنند. از همین میزان تولیدات سیب زمینی و سطح کیفی آنها به میزان قابل توجهی افزایش و سبب شده این حوزه یکی از فعالیت های سود آور بشمار آید.
به منظور تولید بهترین نوع سیب زمینی شرکت های ایرانی علاوه بر بکار گرفتن بذر با کیفیت، از پیش نیازهایی بهتر مانند کود، خاک غنی و … استفاده می شوند.

فروش عمده سیب زمینی ایرانی

با بهره گیری از این امکانات سبب شده امروزه یکی از بهترین سیب زمینی ها تولید شده و در بازار دیگر کشورها عرضه شده است. از همین رو ایران توانسته یکی از مهمترین محصولات را در حوزه صادرات سیب زمینی قرار داده و سرمایه گذاری زیادی کرده است.
به همین دلیل در سال های اخیر فروش عمده سیب زمینی ایرانی در دیگر کشورها داشته و سود آوری بسیار زیادی برای کشور داشته شده است.
صادرات سیب زمینی امروزه بخش زیادی از درآمد تولید کننده ها را به خود اختصاص داده و سبب شده افراد هدفی مهم برای افزایش میزان کشت سیب زمینی به تولید کننده ها داده شود.
در حال حاضر می توان گفت هر چقدر میزان تولید سیب زمینی بیشتر افزایش یابد، می توان فروش عمده آن را در کشورهای دیگر داشته و سود آوری را بالا برد.
منبع: میوه و تره بار ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *