تولید کننده های ایرانی سیب زمینی در فروش های عمده هر چقدر قیمت محصول خود را مناسبتر اعلام دارند، یقینا حجم سفارش خریداران بیشتر خواهد شد.
بسیاری از تولید کننده های سیب زمینی و فلفل دلمه ای در ایران که فعالیت خود را به صورت مکانیزه دنبال می کنند، محصولات زیادی را تولید کرده و همیشه در بازار به صورت عمده عرضه می دارند. از همین رو معمولا نیاز خریداران زیادی را در مراکز مختلفی از شهرها برطرف می کنند.
در فروش های عمده سیب زمینی آنچه سبب می شود خریداران بیشتر به یک تولید کننده متمایل شوند، قیمت محصول است. زیرا هر چقدر قیمت مناسبتر باشد خریداران تمایل بیشتری به خرید سیب زمینی خواهند داشت.

فروش عمد سیب زمینی

در حال کلی سیب زمینی ایرانی نیز مانند فلفل دلمه ای رنگی گلخانه ای  در مقایسه با محصولات وارداتی از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند. اما بین تولید کننده های مناطق مختلف در بازار داخلی رقابت زیادی دیده می شود. بخصوص در بازار شهرهای بزرگ که معمولا تقاضا برای خرید سیب زمینی به صورت عمده بوده و تولید کننده های زیادی برای دست یابی به آنها در تلاش هستند.
فروش عمده سیب زمینی را می توان هم به نفع خریداران و هم تولید کننده ها دانست. چرا که در چنین معاملاتی پول زیادی جا به جا شده و می تواند سبب بازگشت هر چه سریع تر سرمایه تولید کننده ها شود.
لذا این افراد برای محصولات خود در فروش عمده قیمت های مناسبتری در نظر می گیرند تا خریداران را ترغیب به سفارش محصولات بیشتری کنند.

قیمت سیب زمینی ایرانی در بازار جهانی

اگر بخواهیم یکی از برتری های سیب زمینی ایرانی را در بازار جهانی بیان کنیم، باید به قیمت مناسب آن اشاره کنیم. چرا که هر چقدر قیمت سیب زمینی پایین تر باشد از سوی خریداران دیگر کشورها بیشتر مد نظر قرار خواهد گرفت. لذا سیب زمینی ایرانی توانسته جایگاه بسیار خوبی برای صادرات کسب کرده و نظر شرکت های وارد کننده زیادی را به خود جلب کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *