اغلب شرکت ها که در زمینه تولید و فروش عمده سیب زمینی زرد در کشور فعالیت دارند، بازار شهرهای بزرگ را به خوبی مورد توجه قرار می دهند.
تولید و فروش سیب زمینی در کشور زمانی توجیه دارد که شرکت ها بتوانند بازارهای بسیار خوبی را شناسایی کرده و بر روی عرضه آنها فعالیت داشته باشند. این بازارها عموما شهرهای بزرگ کشور بوده که همیشه سطح تقاضای آنها بالاتر بوده و می توان در آن فروش عمده سیب زمینی را داشت.
با توجه به این که سیب زمینی زرد بیشترین تقاضا را در بازار به منظور مصارف روزانه افراد دارد، فعالیت بر روی آنها می تواند سود آوری بسیار خوبی برای تولید کننده ها داشته باشد.

فروش سیب زمینی زرد

وقتی سیب زمینی زرد را بتوان در بازار عرضه داشت و مشتریان زیادی را به سوی آنها هدایت کرد، بی گمان سود آوری خوبی را رقم خواهد زد. بخصوص وقتی که کیفیت آنها در حد مطلوبی بوده و می تواند بر روی آن مانور داد.
سیب زمینی زرد وقتی در شرایط بسیار خوبی به لحاظ کشت و کار نگهداری و برداشت شود، می تواند از لحاظ کیفیت، مورد توجه مصرف کننده های زیادی قرار گرفته و فروش خوبی داشته باشد.
یک نمایندگی در فروش های عمده سیب زمینی، وقتی بتواند توجه خریداران را به مزیت های رقابتی معطوف کند، قطعا از دیگر عرضه کننده ها بهتر عملکرده و فروش بیشتری خواهد داشت. لذا در نظر گرفت یک مزیت رقابتی موثر مانند قیمت مناسب، کیفیت عالی و دسترسی خوب را عرضه کننده باید در نظر گیرند.
منبع: میوه و تره بار ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *