با توجه به این که سیب زمینی اردبیل برای مصارف زیادی انتخاب شده و خریداری می شود، انواع مختلفی داشته که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارد.
در زمینه تولید سیب زمینی آگاهی کشاورزان از اینکه در بازار چه نوع محصول آنها فروش بیشتری دارند، بسیار مهم بشمار می رود. از همین رو باید انواع سیب زمینی شیرین ارگانیک را با توجه به نوع کاربرد خریداران و تقاضای آنها در اختیارشان قرار دهند. برخی از خریداران سیب زمینی را برای تبدیل به محصولات دیگر نیاز داشته و گروهی دیگر برای استفاده تازه خوری در بازار عرضه می دارد.
این موضوع به دامنه فعالیت تولید کننده های سیب زمینی کمک زیادی کرده تا بتوانند با مشتریان زیادی از داخل و خارج کشور همکاری کنند. لذا در شهر اردبیل که یکی از مهمترین تولید کننده ها بشمار می رود، انواع سیب زمینی اردبیل تولید شده و با قیمت روز عرضه می شود.

قیمت انواع سیب زمینی

یکی از مسائل تاثیر گذار بر روی قیمت سیب زمینی نوع کاربرد آن می باشد. چرا که برخی از سیب زمینی ها با توجه به اندازه و کیفیت شان انتخاب بوده و معمولا گران تر از دیگر محصولات است.
اغلب تولید کننده های سیب زمینی چیپسی اردبیل با توجه به نوع تقاضایی که از سوی مشتریان مختلف خود دارند، بهترین محصول را با قیمت بالاتر تولید کرده تا بتوانند رضایت مشتریان خود را جلب کنند. از طرف دیگر خریداران نیز بارها برای سفارش محصول به آنها مراجعه خواهند کرد.
با توجه به تنوع تولید سیب زمینی در اردبیل می توان سفارشات زیادی را از سراسر کشور دید که تولید کننده های این منطقه عرضه می شود. لذا میزان تولید و عرضه سیب زمینی اعلا از این شهر بسیار زیادی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *