با توجه به اینکه کیفیت سیب زمینی بذری صادراتی از انواع دیگر این محصول بهتر است، عموما قیمت بالاتری داشته و در بازار تقاضای بیشتری نیز خواهد داشت.
بسیاری از سیب زمینی هایی که امروزه تولید شده و در بازار عرضه می شوند، به روش کشت بذری بوده و معمولا برداشت زیادی از آنها صورت می گیرد. البته به دلیل آنکه از بذرهای مختلف برای کشت آنها استفاده می شود، معمولا کیفیت های متفاوتی را می توان شاهد بود که هر کدام از آنها قبل از خرید مورد بررسی قرار می گیرد.
آنچه مسلما است سیب زمینی بذری که برای صادرات مد نظر قرار گرفته و می توان به کشورهای مختلفی آن را عرضه داشت، بهترین کیفیت را داشته و خواهد توانسته توجهات زیادی را از خریداران مختلف جلب کند.

قیمت سیب زمینی صادراتی

یکی از معیار های مهم انتخاب انواع سیب زمینی بذری قیمت است. از همین را یک خریدار می تواند بهترین سیب زمینی را پس از بررسی و تطابق با معیار های خود خریداری کند. همیشه بهترین محصول صادراتی که توسط ایرانی ها تولید شده و به بازار عرضه می شوند، قیمت بالاتری دارد.
اما به دلیل آنکه کیفیت آن می توان مشتری را از خود راضی نگه دارد، در بازار با استقبال زیادی رو به رو شده و مصرف کننده های زیادی آن را ترجیح می دهند. لذا وقتی قرار است مقادیر قابل توجهی سیب زمینی بذری از سوی خریداران سفارش شود، باید به لحاظ کیفیت و قیمت بررسی شده و بهترین آنها به خریداران عرضه گردد.
منبع: میوه و تره بار ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *