چرا انواع سیب زمینی فروشی با قیمت متفاوت وارد بازار می شود؟ آیا نوع درجه یک آن را می توان آن طور که باید در بازار عرضه رسانید؟
همانطور که می دانید سیب زمینی انواع مختلفی دارد که باید با توجه به درجه کیفی و مرغوبیت آن قیمت گذاری شود. از همین رو وقتی در بازار سیب زمینی توسط توزیع کننده های مختلف عرضه می شود، قیمت های متفاوت به مشتریان اعلام شده و هر کدام از آنها مزیت مربوط به خود را دارد.
آنچه مهم است انواع سیب زمینی درجه یک در بازار با قیمت بالاتر از نوع معمولی به فروش می رسند. زیرا قطعا تقاضا برای آنها زیاد بوده و مصرف کننده ها توجه بیشتری به آنها دارند. هر چقدر سیب زمینی درجه یک با قیمت مناسب تر عرضه شود، می توان کمک زیادی به خریداران کند.س

قیمت سیب زمینی درجه یک فروشی

برای آن که سیب زمینی فروشی را مطابق با نظر خود خریداری کرد باید با مراکز فروش بزرگ ارتباط گرفته و سفارش خرید داد. زیرا این مراکز توزیع کننده های دست اول سیب زمینی در بازار بوده و مناسبترین قیمت ها را اعلام می دارند.
لذا وقتی قیمت انواع سیب زمینی از این مراکز استعلام گرفته می شود، نرخ فروش مطابق با کیفیت سیب زمینی اعلام شده و این موضوع کمک زیادی با مصرف کننده ها می کند. زیرا با توجه به درجه بندی سیب زمینی می توانند آنها را تقاضا کرده و خریداری کنند.
طبیعتا هر چقدر قیمت سیب زمینی فروشی در بازار مناسبتر باشد، تقاضا برای خرید آنها بیشتر بوده و این موضوع برای تولید کننده ها و عرضه کنندگان مورد توجه بوده و باید در افزایش کیفیت آنها تلاش کنند.
منبع: میوه و تره بار ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *