از مناطق بسیار خوبی که در اصفهان برای کشت سیب زمینی زرد مناسب بوده و می تواند محصول را به صورت عمده و ارزان قیمت تامین کند، قهدریجان است.
اصفهان یکی از استان هایی ست که در زمینه کشت محصولات کشاورزی فعالیت بسیار خوبی داشته و افراد زیادی به تولید آنها مشغول می باشند. از همین رو معمولا بهترین مناطق استان که در آنها کشت سیب زمینی راحت تر بوده و خاکی مرغوب دارند، برای فعالیت های کشاورزی انتخاب می شوند.
سیب زمینی زرد یکی از محصولاتی ست که در استان اصفهان به صورت حرفه ای تولید شده و بخش زیادی از نیاز شهرهای مختلف از این طریق بر طرف گردیده است. برای کشت سیب زمینی بهترین مناطق اصفهان باید در نظر گرفته شود تا بتوان از آنها تولید خوبی داشت.

سیب زمینی زرد قهدریجان

قهدریجان یکی از مناطقی ست که در آنها کشت سیب زمینی زرد بسیار خوب بوده و افراد زیادی مجاب به استفاده از شرایط منطقه به منظور تولید سیب زمینی گردیده اند. به همین دلیل منطقه قهدریجان در استان اصفهان محصولی قابل توجهی تولید کرده و به این ترتیب توانسته اند درصد زیادی از نیاز منطقه و استان را تامین کنند.
سیب زمینی قهدریجان که در اوایل فصل تابستان برداشت شده و به بازار عرضه می گردد، به دلیل داشتن طعم بسیار خوب معمولا در بورس فروش قرار گرفته و از توجه زیادی برخوردار خواهد بود. در نتیجه می توان تقاضای زیادی را در فصل عرضه سیب زمینی زرد به بازار از تولید کنندگان این شهر دید.
منبع: میوه و تره بار ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *