به منظور آنکه تولید کننده ها بتوانند بهترین سیب زمینی قوچان را در شهرهای مختلف کشور به فروش رسانند، با مراکز بزرگ عرضه همکاری می کنند.
تولید سیب زمینی در حجم زیاد مستلزم فروش آن در شهرهای مختلف کشور است. زیرا تقاضای هر شهر محدود بوده و یقینا تولید کننده ها نمی توانند محصول خود را در یک منطقه با قیمت مورد انتظار به فروش رسانند.
از همین رو تولید کننده ها باید بر روی بازار شهرهای دیگر کشور نیز سرمایه گذاری کرده و سعی در عرضه محصول خود به این شهرها باشند. یقینا هر چقدر فروش سیب زمینی بیشتری صورت گیرد، تولید کننده ها می تواند میزان کشت خود را افزایش داده و سود آوری خود را بهبود دهند.
تولید کننده های شهر قوچان نیز با در نظر گرفتن بازار محدود شهر و استان خود، بازار دیگر شهرها را نیز به منظور فروش سیب زمینی در نظر می گیرند. لذا با مراکز فروش مختلفی از سراسر کشور همکاری می کنند.

مرکز فروش سیب زمینی قوچان

سیب زمینی قوچان را می توان در مراکز فروش شهرهای مختلف دید. این موضوع به دلیل همکاری بسیار خوب توزیع کننده های شهرهای مختلف با تولید کنندگان قوچان می باشد. محصول این شهر به دلیل داشتن قیمت خوب و مرغوبیت متناسب، توانسته نیاز زیادی را شهرهای مختلف کشور برطرف کند.
طبیعتا وقتی مراکز فروش سیب زمینی محصول شهر قوچان را در دیگر شهرها عرضه خواهند داشت که از کیفیت آن مطمئن بوده و بتوانند مصرف کننده ها را به خرید آن توجیه کنند. لذا تهیه بهترین سیب زمینی از سوی مراکز فروش و سپس عرضه آن به مصرف کننده ها اهمیت زیادی خواهد داشت.

منبع: میوه و تره بار ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *