چرا وقتی مراکز فروش سیب زمینی تازه، محصولی با کیفیت و صادراتی را در اختیار مشتری قرار می دهند، باعث افزایش توجه و محبوبیت خود خواهند شد؟
عرضه سیب زمینی در بازار توسط مراکز فروش مختلفی اتفاق می افتد، اما برخی از این مراکز محبوبیت بیشتری کسب کرده و می توانند فروش بالاتری داشته باشند. این موضوع وابستگی زیادی به عملکرد آنها داشته و اینکه چه مقدار به تقاضای مشتریان خود احترام می گذارند.
به نظر هر خریدار وقتی مرکز فروش سیب زمینی، بهترین محصول خود را به صورت تازه و کیفیت عالی در اختیارشان قرار می دهد، به آنها احترام گذارده و نشان می دهد که مشتری اهمیت زیادی برای آنها دارد.

فروش سیب زمینی صادراتی

اغلب خریداران وقتی سیب زمینی تازه را تقاضا می کنند، در ذهن خود مشخصه هایی دارند که حتما با محصول مطابق داده و در صورت مساعد بودن آن را خرید می کنند.
از همین رو هنگام ارتباط با عرضه کننده ها و مراکز فروش، درخواست سیب زمینی صادراتی را دارند. در این صورت بسیاری از فاکتورهای مد نظرشان مطابق داشته و خرید آسان می شود.
لذا مراکز فروشی که سیب زمینی صادراتی را به مشتریان خود پیشنهاد می دهند فروش بیشتری خواهد داشت. به این ترتیب که هر خریدار بارها و بارها برای خرید سیب زمینی به آن مرکز مراجعه خواهد کرد.

مشخصات سیب زمینی با کیفیت

سیب زمینی محصولی ست که وقتی کیفیت مطلوب را داشته باشد، سطحی صاف و بدون زدگی، رنگی یکنواخت، اندازه ای متوسط، طعمی طبیعی و … را دارا می باشد. بررسی های یک خریدار در هنگام خرید سیب زمینی این شاخصه ها را مشخص کرده و سپس خرید صورت می گیرد.

منبع: میوه و تره بار ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *