چرا بسیاری از مراکز فروش سیب زمینی جیرفت سعی در تصاحب بازار تهران را دارند؟ آیا میزان تقاضا در این شهر می تواند یکی از دلایل بشمار آید؟
با توجه به این که تهران جمعیت زیادی را در خود جای داده است، از بهترین بازارهای فروش محصولات کشاورزی بشمار می رود. بخش قابل توجهی از تولیدات مختلف کشاورزان را تهران خریداری کرده و به مصرف می رساند.
از همین رو اغلب تولید کننده های این محصولات سعی در دسترسی به بازار این شهر داشته و برای این منظور با خریداران عمده ارتباط می گیرند. سیب زمینی نیز مانند فلفل دلمه ای کیلویی را می توان یکی از محصولاتی دانست که در تهران از فروش بسیار خوبی برخوردار است.

سیب زمینی جیرفت در تهران

همانطور که می دانید شهر جیرفت یکی از مهمترین مراکز تولید کننده سیب زمینی در کشور بشمار می آید. لذا مقادیر زیادی سیب زمینی تولید کرده و باید از بازارهای فروش مختلف برای عرضه آنها بهره گیرند.
معمولا اغلب تولید کننده های سیب زمینی جیرفت بازار شهرهای بزرگ مانند تهران را بهترین مکان برای عرضه محصولات خود می دانند. زیرا می توانند در هر بار فروش خود، حجم زیادی را ارسال کرده و این موضوع به بازگشت سرمایه و سود آنها کمک زیادی می کند.
بی شک تولید کننده ها هر چقدر بتوانند محصول خود را راحت تر به فروش برسانند، تولید خود را افزایش داده و این موضوع باعث برطرف شدن نیاز داخلی از سیب زمینی خواهند شد.
سیب زمینی جیرفت در تهران و انواع گوجه گلخانه ای صادراتی  توسط مراکز فروشی عرضه می شوند که به صورت مدام این محصول را عرضه داشته و همیشه سیب زمینی تازه را به دست مشتریان خواهند رسانید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *