سیب زمینی

چرا سیب زمینی های زرد بذری امروزه در مراکز فروش بیشتر عرضه می شوند؟ آیا می توان کیفیت بهتری از این نوع سیب زمینی انتظار داشت؟
امروزه در مناطق مختلفی از کشور سیب زمینی بذری مد نظر قرار دارد. چرا که در این روش کشت، بسیاری از مشکلات و عوامل بازدارنده حذف شده و باعث شده تولید و کیفیت سیب زمینی افزایش چشمگیری یابد. بخصوص در حال حاضر که بذرهای بسیار خوبی از سیب زمینی در اختیار کشاورزان قرار گرفته و می توان سیب زمینی بذری بهتری را کشت نمود.

مرکز فروش سیب زمینی بذری

در حال حاضر بخش زیادی از سیب زمینی که در مراکز فروش عرضه می شوند، بذری بوده که در مناطق مختلی از کشور کشت می شوند. هر چقدر بذر هایی که برای تولید این محصولات مورد استفاده قرار گرفته اند، بهتر باشند، قطعا سیب زمینی بهتری را می توان برداشت کرده و عرضه داشت.
البته این موضوع را باید در نظر داشت که برخی از مراکز فروش سود جو بوده و سیب زمینی زرد بی کیفیت را به مصرف کننده ها می فروشند. لذا در این که کدام مرکز فروش سیب زمینی را برای خرید محصول انتخاب کرد، باید دقت زیادی کرد.
هر چقدر سیب زمینی بذری با کیفیت را مراکز به بازار عرضه دارند، می توانند همکاری گسترده تری با خریداران داشته و همیشه محصولاتی با کیفیت در اختیار آنها قرار دهند. بخصوص در سفارشات عمده که حجم زیادی از سیب زمینی توسط مشتریان تقاضا شده و باید از سوی مراکز فروش تامین گردند.
در نتیجه می توان گفت عملکرد صحیح یک مرکز فروش سیب زمینی می تواند نقش مهمی در محبوبیت آن داشته و فروش آن را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.
منبع: میوه و تره بار ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *