تغییرات و نوسانات قیمتی سیب زمینی در بازار باعث می شود که خریداران محصول اردبیل همیشه نرخ جدید آن را تقاضا کنند. در این صورت در خرید خود مطمئن تر خواهند بود.
همیشه در بازار اقلام پر تقاضا نوسانات زیادی دیده می شود. به طوری که خریداران در تمامی روزها انتظار تغییرات قیمتی را داشته و براساس آن سعی در خرید محصول را دارند. بخصوص در فصول برداشت یا مواقع ای که محصول مد نظر در بازار کم می شود.
سیب زمینی را می توان یکی از اقلامی دانست که همیشه نرخ آن تغییرات خواهد داشت. زیرا یکی از محصولاتی ست که برای مصارف مختلف استفاده شده و در تمامی شهرها خریداری می شوند.

نرخ جدید سیب زمینی

معمولا خریداران برای آنکه بتوانند قیمت سیب زمینی را به صورت دقیق از شرکت های عرضه کننده تقاضا کنند، نرخ جدید آن را درخواست می کنند. چرا که نرخ جدید سیب زمینی پس از تغییرات مشخص شده و در اخیتار خریداران قرار می گیرد.
سیب زمینی اردبیل که در بخش های زیادی از کشور توزیع می شود، از پر نوسان ترین نوع سیب زمینی می باشد. این محصول به دلایل مختلف مانند فصل برداشت، میزان برداشت، میزان عرضه و … تحت تاثیر نوسانات قیمتی بوده و همیشه نرخ جدید آن در دسترس قرار می گیرد.
معمولا در فصولی که سیب زمینی اردبیل در بازار کم می شود، نرخ آن افزایش خواهد یافت. اما تقاضا برای خرید آن همچنان بالا بوده و باید تولید کننده ها بتوانند حجم بیشتری را به بازار عرضه دهند.

منبع: میوه و تره بار ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *