چرا نرخ جدید سیب زمینی در بازار شهرهای بزرگ مانند اصفهان مهم بوده و دیگر شهرها آنها را الگو قرار می دهند؟ کدام مراکز قیمت سیب زمینی را درست اعلام می دارند؟
اصفهان یکی از شهرهایی ست که در آن معمولا حجم زیادی از سیب زمینی عرضه می شود. به همین دلیل از جمله بازارهای مهم بشمار آماده و برای تولید کننده های مختلف بهترین مکان برای فروش سیب زمینی می باشد. هر چقدر میزان عرضه سیب زمینی در بازار اصفهان کم و زیاد شود، می توان نرخ آن را تغییر داده و باید خریداران از این موضوع اطلاع داشته باشند.
بسیاری از شهرهای کوچک نیز نرخ سیب زمینی در بازار اصفهان را مهم دانسته و الگو قرار می دهند. در این صورت فروش سیب زمینی را براساس نرخ اصفهان صورت خواهند داد.

نرخ جدید سیب زمینی

بدون شک سفارش خرید سیب زمینی همیشه براساس نرخ جدید آنها صورت می گیرد. زیرا باید تغییرات را در نظر گرفته و سپس سفارش را به عرضه کننده ها ارائه داد. طبیعتا بهترین زمان برای خرید سیب زمینی به صورت عمده، وقتی ست که سیب زمینی کمترین نرخ را در بازار دارد.
وقتی سیب زمینی در بازار اصفهان با نرخ رو عرضه شود، می توان امید داشته که در فصول برداشت کمترین نرخ را داشته باشند. زیرا در این بازه زمانی بسیاری از تولید کننده ها محصول خود را به بازار عرضه داشته و سعی در فروش عمده آنها دارند. از همین رو میزان سفارش نیز افزایش یافته و در بازار مقادیر زیادی سیب زمینی خرید و فروش می شود.
منبع: میوه و تره بار ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *