آیا می دانید سیب زمینی ارگانیک قوچان و فلفل دلمه ای رنگی گلخانه ای  از لحاظ نرخ فروش بالاتر از دیگر محصولات موجود در بازار است؟ دلیل اصلی این موضوع چیست؟
ارگانیک بودن محصولات کشاورزی یعنی بالا بودن سطح سلامت آنها که سبب می شود بدن انسان در برابر بیماری ها مقاومت بیشتری داشته باشند. بعلاوه محصولاتی غیر ارگانیک گاها سالم نبوده و خود می توانند عامل بیماری شود. از همین رو بسیاری از محصولات کشاورزی ارگانیک خریداری می شوند.
سیب زمینی یکی از انواع محصولات ارگانیک هستند که معمولا در بازار به فروش می رسند. از همین رو برای خرید آنها تقاضای زیادی بوده و شهروندان شهرهای مختلف خرید سیب زمینی ارگانیک را بیشتر ترجیح می دهند.

سیب زمینی ارگانیک قوچان

از جمله شهرهایی که در زمینه تولید سیب زمینی و فلفل دلمه ای فعالیت داشته قوچان است. تولید کننده های این شهر برای آنکه بتوانند محصولی با کیفیت و سالم به دست مشتریان خود برسانند، سعی در تولید ارگانیک آنها دارند.
لذا به منظور کشت سیب زمینی از بذرهای ارگانیک استفاده کرده که می توانند محصولی با درصد سلامت بالا از آنها برداشت نمود. این بذرها را شرکت های زیادی هستند که در ایران به فروش می رسانند. به همین دلیل بهره گیری از بذرهای ارگانیک برای تولید کننده های قوچان آسان است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *