سیب زمینی صادراتی از آن جهت که کیفیت بالاتری دارند، همیشه در بازار نرخ فروش بیشتری خواهد داشت. اما می توان تقاضای زیادی از آنها را دید.
معمولا در بازار سیب زمینی ارگانیک با کیفیت را به عنوان صادراتی می شناسند. چرا که همیشه بهترین سیب زمینی را برای فروش به خریداران خارجی عرضه داشته تا بتوانند توجه آنها را به خود جلب کنند. لذا وقتی خریداری در تقاضای خرید سیب زمینی صادراتی دارد، یعنی محصولی با کیفیت عالی و بی نقص می خواهد.

اما آنچه مسلما است وقتی کیفیت سیب زمینی خوبی داشته باشند، نرخ فروش آن نیز بالاتر خواهد بود. سیب زمینی ترد با کیفیت همیشه تقاضای بالاتری خواهد داشت حتی اگر نرخ آن بیشتر باشد.

فروش سیب زمینی صادراتی

تجربه نشان داده است وقتی خریداران حجم زیادی از یک محصول را سفارش می دهند، توقع دارند بهترین نوع آن را در اختیار داشته باشند. حتی اگر نیاز به پرداخت هزینه بالاتری باشد، چرا که قصد دارند از آن محصول به خوبی بهره گیرند.
در رابطه با خرید و فروش سیب زمینی ترد پفکی نیز توجه خریداران بیشتر به محصولاتی با کیفیت می باشد. از همین رو هر خریدار با تولید کننده های مختلفی ارتباط گرفته تا بتوانند از میان انواع مختلف سیب زمینی بهترین آنها را انتخاب کنند.
با توجه به این که سیب زمینی در مناطق مختلف کشور تولید می شود، هر خریدار با عرضه کننده های زیادی ارتباط گرفته تا بتواند سیب زمینی خوشمزه را با توجه به شاخصه های خود خریداری کند. در این صورت شرکت هایی که سیب زمینی صادراتی را عرضه می دارند، شانس بیشتری برای فروش محصولات خود خواهند داشت.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *