برای آنکه بتوان نرخ فروش سیب زمینی پشندی را در شهر اصفهان مشخص کرد، باید نوسانات آن را که متاثیر از عوامل مختلف است نیز در نظر گرفت.
سیب زمینی که یکی از محصولات کشاورزی پر تقاضا در بازار می باشد، همیشه از عوامل مختلفی تاثیر می پذیرد. لذا همیشه نرخ سیب زمینی در نوسان بوده و هیچ فروشنده ای نمی تواند در طول یک ماه این محصول را با قیمت ثابت عرضه دارد. در شهرهای بزرگ که عرضه و تقاضا بسیار بالا می باشد، معمولا نوسان بیشتری از نرخ سیب زمینی دیده می شود.

نرخ سیب زمینی پشندی در اصفهان

اصفهان یکی از شهرهای ست که همیشه نرخ فروش سیب زمینی در بازار آن نوسان داشته و معمولا حجم زیادی از این محصول از دیگر شهرهای کشور تامین می شود. این موضوع باعث می شود که میزان تولید سیب زمینی و عرضه آن در بازار بر روی قیمت در بازار اصفهان نیز تاثیر گذار باشد.
سیب زمینی پشندی یکی از انواع با کیفیت آن بوده که در شهر اصفهان اغلب با نرخ مناسب عرضه می شود. این سیب زمینی مصارف مختلفی داشته که معمولا سایز آن مشخص کننده نوع استفاده آنهاست. مثلا سیب زمینی های درشت پشندی به منظور بهره گیری در صنایع تبدیلی بسیار مناسب می باشند.

فروش عمده سیب زمینی

تولید کننده های سیب زمینی به منظور آنکه بتوانند محصول خود را به صورت عمده در شهر اصفهان عرضه دارند، علاوه بر اینکه باید محصولی درجه یک ارائه دهند، باید بتوانند به صورت مداوم آن را عرضه دهند. زیرا معمولا سیب زمینی به صورت روزانه به بازار عرضه شده و در اختیار مصرف کننده ها قرار می گیرد.
یقینا وقتی میدان داران در بازار اصفهان سیب زمینی را به صورت همیشگی از یک تولید کننده دریافت کنند، تمایل به همکاری زیادی با آنها خواهند داشت.

منبع: میوه و تره بار ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *