دلیلی وجود دارد که اغلب پسته فندقی رفسنجان، را در آردهای پخت و شیر آلت نمی بینید در ایالات متحده، آنها فقط در کالیفرنیا، آریزونا، و نیومکزیکو رشد می کنند، بنابراین آنها به اندازه برخی از همتایان خود رایج نیستند با این حال، عرضه کوتاه‌تر آنها به این معنی نیست که مزایای سلامتی زیادی ندارند و البته طعم فوق‌العاده لذیذ.

در اینجا چند دلیل وجود دارد که دفعه بعد که در فروشگاه هستید، پسته را پر کنید، به علاوه پنج دستور غذا که بسیار فراتر از بستنی اسپومونی است.

گیاهخواران، شاد باشید! بر اساس گزارش American Pistachio Growers، یک تجزیه و تحلیل در سال 2019 از محتوای پروتئین موجود در پسته نشان داد که نه تنها آجیل منبع خوبی از پروتئین با 6 گرم در هر وعده است، بلکه پسته بو داده آمریکایی یک پروتئین کامل است.

یک پروتئین کامل حاوی هر 9 اسید آمینه ضروری است نوعی که بدن انسان به تنهایی نمی تواند آن را بسازد و باید از غذا دریافت کند. از آنجایی که بیشتر پروتئین های کامل حیوانی هستند، این یک کشف هیجان انگیز برای کسانی است که گوشت نمی خورند.

و خبرهای مهم دیگری هم وجود دارد: در آزمایشی که محتوای پروتئین کامل غذاها را اندازه گیری می کند، پسته امتیاز بالاتری نسبت به سایر گزینه های گیاهی مانند کینوا، نخود، سویا و برنج پخته کسب کرد.

پسته را به عنوان میان وعده قبل از خواب امتحان کنید طبق یک مطالعه در سال 2017، بچه‌های سبز رنگ حاوی ملاتونین  بیشتر از هر آجیل دیگری است.

برای اینکه فرصتی برای کار به آنها بدهید، 30 تا 60 دقیقه قبل از تحویل پسته دراز کنید.

آجیل ها به دلیل پرچرب بودن و کالری بالا، رپ بدی دریافت می کنند، اما کالری ها آدم بدی نیستند. آنها همان چیزی هستند که برای انرژی به آن نیاز دارید، به علاوه آجیل حاوی مقادیر زیادی فیبر و پروتئین است که به این معنی است که بدن شما آنها را آهسته تر از غذاهای تصفیه شده هضم می کند.

اگر به دنبال میان وعده ای هستید که بتوانید بیشتر از آن بخورید، پسته انتخاب خوبی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *